Q
Jakie marki pojazdów są obsługiwane?
A

Obsługujemy pojazdy wszystkich marek samochodów. Pomagamy zamówić wszelkie części potrzebne do danej naprawy oryginale jak i zamienniki.

Q
Jak przebiega proces naprawy?
A

Przedstawiamy klientowi  wstępy kosztorys naprawy w zależności od ceny danej części . Jeśli w trakcie naprawy ujawniają się dodatkowe usterki klient jest na bieżąco informowany. Nie robimy nic bez wiedzy i zgody właściciela pojazdu.

Q
Gdzie znajdę cennik usług?
A

Nie posiadamy takiego cennika, ponieważ ceny ustalane są indywidualnie w zależności od marki pojazdu oraz zastosowanych rozwiązań. W celu uzyskania konkretnych informacji na temat wyceny prosimy naszych klientów o bezpośredni kontakt telefoniczny, wiadomość  e-mail bądź osobiste przybycie do naszego warsztatu.

Q
Jak długo trzeba czekać na przyjęcie pojazdu do warsztatu?
A

Nie ma konkretnej reguły, termin ustalany jest w zależności od ilości bieżących zleceń jakie wykonujemy obecnie na warsztacie a także stopień skomplikowania usterki z jaką zgłasza się do nas właściciel pojazdu.

Q
Czy wymiana płynu hamulcowego jest istotna?
A

Wymiana płynu hamulcowego jest bardzo istotna, ponieważ wpływa na sprawność układu hamulcowego, odgrywa to ważną rolę w bezpieczeństwie podczas jazdy.